Blog

czym czyścić meble okleinowane

Czyszczenie mebli to dość prosta czynność, którą może wykonać każdy. Należy jednak zwrócić uwagę na ich rodzaj oraz wykonanie, aby dobrać odpowiedni sposób czyszczenia. Źle dobrane środki oraz metody do powierzchni mebla mogą spowodować ich zniszczenie. Jednymi z najbardziej wrażliwych są meble okleinowe. Czym myć meble okleinowane, aby zachowały swój wygląd? O czym należy pamiętać? Czy warto zlecić ich czyszczenie w ramach sprzątania biura?

czym czyścić monitor

Wielogodzinna praca przed komputerem potrafi być męcząca. Warto więc zadbać o to, by jak najbardziej ją sobie ułatwić. Jeśli często spędzasz czas przed ekranem komputera, na pewno wiesz, jak mocno irytujący może być brudny monitor. Jak więc zadbać o ekran laptopa lub monitor by łatwiej się pracowało? Czym czyści monitor i jak to robić? Czy warto zlecić to w ramach usługi sprzątania biura? O wszystkim dowiesz się z naszego artykułu.

jak czyścić klawiaturę

Klawiatura to element komputera, który z racji częstego używania jest narażony na wiele zabrudzeń. Niestety czyszczenie klawiatury nie jest łatwym zadaniem, ponieważ nietrudno ją zepsuć. Warto jednak zadbać o jej czystość, aby poprawić sobie komfort pracy. Co jaki czas przetrzeć klawiaturę, by zachować czystość? Czy warto zlecić czyszczenie klawiatur w ramach sprzątania biura?

jak kosić trawnik

Koszenie trawnika na pierwszy rzut oka wydaje się niezwykle banalną sprawą. I w rzeczywistości nie jest to trudne ani skomplikowane. Istnieje jednak kilka ważnych zasad prawidłowego koszenia trawy, których należy się trzymać, aby całe przedsięwzięcia udało się w 100%. Sprawdź, jak kosić trawnik.

komu zlecić sprzątanie biura

Jeśli posiadasz firmę i chcesz zadbać o odpowiedni porządek w jej siedzibie, warto przemyśleć skorzystanie z usług firmy sprzątającej. Podpowiadamy komu zlecić sprzątanie firmy, aby się nie zawieźć. Dowiedz się jak wybrać zewnętrzną firmę sprzątającą biura.

jak czyścić fugi

Nie wiesz, czym wyczyścić fugi i jakie są najlepsze sposoby na dbanie o powierzchnię fug podłogowych? Zastanawiasz się, czy warto zlecić mycie fug w ramach porządków biurowych firmie sprzątającej? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

jak dbać o rośliny w biurze

Aranżacja oraz dbanie o roślinność w przestrzeni biurowej to bardzo ważna kwestia. Posiadanie wielu roślin w miejscu pracy pozytywnie wpływa na estetykę biura, jak również na komfort przebywania w takich okolicznościach. Dobra aranżacja roślin w biurze sprawia, że o wiele przyjemniej się w nim pracuje, co może oddziaływać na wydajność oraz samopoczucie pracowników. Aby cieszyć […]

jak wycenić usługę sprzątania

Sprzątanie biur, galerii handlowych, magazynów czy nawet sprzątanie domu to coraz chętniej wybierana usługa. W ostatnim czasie właściciele firm znacznie częściej decydują się na wynajęcie profesjonalnej ekipy sprzątającej niż na zatrudnienie odpowiedzialnych za to osób wewnątrz firmy. Jeśli jesteś zainteresowany tego typu usługami np. sprzątaniem biur i chcesz poznać, w jaki sposób są wyceniane, to zapraszamy do lektury, gdzie spróbujemy Ci to w skrócie przybliżyć.

sprzątanie po remoncie - cena

Remonty mieszkań, biur czy budynków usługowych to zawsze duże wyzwanie. Wiąże się to z olbrzymimi wydatkami, problemami logistycznymi oraz trudnościami z zapewnieniem ciągłości funkcjonowania firmy. Zakończenie remontu biura to też nie koniec problemów, ponieważ aby móc wrócić do pracy trzeba dobrze wysprzątać cały budynek. Czy warto zlecić tą pracą firmie sprzątającej? Ile kosztuje sprzątanie po remoncie? Dowiesz się z tego artykułu.

higiena pracy

Higiena pracy to bardzo szerokie zagadnienie obejmujące przede wszystkim warunki w środowisku pracy. Obejmują one zarówno czynniki w zakresie bezpieczeństwa, jak i higienicznych warunków pracy. Wbrew pozorom czynniki te mają bardzo duży wpływ na poziom pracy pracowników. W jaki sposób higiena pracy wpływa na efektywność pracowników? Dowiesz się tego z poniższego artykułu. Czym jest higiena […]

sprzątanie biurka

W większości firm każdy pracownik ma obowiązek dbać o porządek i higienę miejsca pracy. Ma to wiele zalet, które ewidentnie wpływają na produktywność, jak i kreatywność. Jednym z elementów, o które najłatwiej, a zarazem najlepiej zadbać jest sprzątanie biurek pracowników. Jak zachować czystość i porządek na biurku?

jak sprzątać w biurze

Każde miejsce pracy wymaga dbania o czystość i higienę. Tylko wtedy można liczyć na pełną wydajność pracowników. Czyste biuro zapewnia odpowiednie warunki, które przyczyniają się do wzrostu kreatywności. Jak prawidłowo sprzątać w biurze? A może lepiej skorzystać z usługi sprzątania biur? Wszystkiego dowiesz się z artykułu. Czego się dowiesz: Jak często sprzątać biuro W jakiej […]

firma sprzątająca czy się opłaca

Przestrzeń biurowa powinna być utrzymywana w nienagannej czystości. To dlatego, że to właśnie tam przyjmujesz klientów i kontrahentów, a co za tym idzie, budujesz wizerunek firmy. Ale czy do sprzątania warto wynająć firmą sprzątająca? Tego dowiesz się poniżej. Dlaczego czystość biura jest tak ważna? Wyobraź sobie sytuację, w której wizytujesz klienta lub kontrahenta w firmie, […]

profesjonalne środki czystości

Biuro to miejsce pracy, w którym powinno być czysto. Nieprzypadkowo mówi się o tym, że porządek sprzyja kreatywnemu myśleniu. Tym bardziej jest to ważne, gdy mowa o biurach, w których przyjmujesz klientów. Tutaj po prostu nie wypada zapraszać kontrahentów do miejsca, które nie sprzyja nawiązywaniu kontaktów. Jak więc zachować czystość w biurze? Do tego przydadzą […]

ile kosztuje firma sprzątająca

Prowadzisz firmę lub zarządzasz biurem? Zachowanie porządku zaczyna Cię męczyć i rozważasz wynajęcie firmy sprzątającej biura? Przeczytaj wpis: ile kosztuje firma sprzątająca biura i dowiedz się, od czego zależy cena usługi. Czego się dowiesz: Ile kosztuje sprzątanie biura Ile kosztuje metr kwadratowy sprzątania Od czego zależy cena sprzątania biura Jak wycenić usługę sprzątania Ile za […]

3 sposoby na piękny zapach w pomieszczeniu

Czy wiesz, że aromamarketing naprawdę działa? Biuro, przestrzeń do pracy czy nawet korytarzyk koło recepcji potrzebują pięknego zapachu. Ma on za zadanie nie tylko odświeżyć wnętrze i przypaść do gustu klientom czy pracownikom.

Załaduj kolejne