Office cleaning banner

Oferta > Sprzątanie biur Wrocław

Sprzątanie biur Wrocław - DZIŚ

Potrzebujesz firmy, która posprząta Twoje biuro na wczoraj? Jako specjaliści funkcjonujący na rynku już od wielu lat wiemy, że czasem usługa sprzątania potrzebna jest natychmiast. Znając potrzeby naszych Klientów, wychodzimy z taką inicjatywą! Jeśli potrzebujesz doświadczonych specjalistów, którzy oferują pełen zakres usług czyszczenia biur, tu i teraz nie wahaj się do nas dzwonić. Dołożymy wszelkich starań, by wykonać zlecenie jeszcze dziś!

Zamów sprzątanie

Sprzątanie biur Wrocław - dziś! – zakres usług

Potrzebujesz pilnego sprzątania swojego biura? Jesteśmy na posterunku! Jeśli zadzwonisz do nas od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych, dołożymy wszelkich starań, aby Twoją przestrzeń biurową wysprzątać jeszcze tego samego dnia!

Decydując się na nasze usługi sprzątania biur, masz gwarancję, że dokładnie przejrzymy każdy kąt w poszukiwaniu zabrudzeń, które skutecznie zlikwidujemy. Zapoznaj się z pełnym zakresem naszych prac sprzątających.

Windows icon

Mycie okien

Dokładnie czyścimy szyby, parapety, ramy okienne oraz rolety.

Computer station icon

Czyszczenie mebli i wyposażenia biurowego

Dezynfekujemy powierzchnie biurek, krzeseł, regałów i innych elementów wyposażenia, używając bezpiecznych środków.

Carpet icon

Prawnie wykładzin i tapicerek

Neutralne detergenty usuwają brud i błoto, nie niszcząc przy tym materiałów.

Tulip icon

Podlewanie kwiatów i dbanie o zieleń

Dbamy o rośliny w biurze, podlewając je i pielęgnując.

Toilet icon

Sprzątanie, mycie i dezynfekcja sanitariatów

Stosujemy specjalistyczne środki dezynfekujące, aby zapewnić maksymalną higienę.

Tile icon

Czyszczenie posadzek

Nowoczesne urządzenia gwarantują dokładne czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach.

Floor icon

Mycie i polimeryzacja podłóg

Polimeryzacja wzmacnia podłogi, chroniąc je przed uszkodzeniami i wilgocią, a także działa antypoślizgowo.

Vacuum cleaner icon

Inne prace porządkowe

Możemy elastycznie dopasować zakres prac do Twoich potrzeb, np. sprzątając klatki schodowe lub wykonując dezynfekcję stanowisk pracy.

Cleanhub team

Sprzątanie biur na wczoraj - Cleanhub

Cleanhub to wrocławska firma oferująca profesjonalne usługi sprzątania i zajmująca się szeroko rozumianym dbaniem o czystość. W zakres naszej działalności wchodzi profesjonalne sprzątanie biur, galerii, klatek, hoteli, hal produkcyjno-magazynowych i całych osiedli.

Za cel naszych działań uznajemy pełną satysfakcję klienta, którą osiągamy poprzez profesjonalny serwis sprzątający realizujący swoje zadania zawsze na czas. Z Cleanhub masz pewność, że przestrzeń będzie tak czysta, że mucha nie siada.

Zachęcam do zapoznania z usługami firmy sprzątające Cleanhub. Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, oferujemy usługi sprzątania dopasowane do konkretnego miejsca, czasu realizacji oraz konkretnych wytycznych.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą

6 powodów, dla których warto wybrać utrzymanie czystości z Cleanhub

User avatar

Usługi na żądanie i stałe umowy

Oferujemy zarówno doraźne sprzątanie, jak i regularne utrzymanie czystości w biurach. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i harmonogramu pracy.

Task list icon

Szybka reakcja w sytuacjach kryzysowych

Rozumiemy, że awarie i inne nieprzewidziane sytuacje mogą wymagać natychmiastowego sprzątania. Jesteśmy gotowi do interwencji w trybie ekspresowym.

Team icon

Doświadczeni profesjonaliści

Nasz zespół składa się z doświadczonych osób, które doskonale znają się na sprzątaniu biur. Potrafią poradzić sobie z każdym wyzwaniem i zapewnić perfekcyjną czystość.

Lawn mower icon

Kompleksowe podejście

Wykonujemy wszystkie rodzaje prac porządkowych, od mycia okien po dezynfekcję urządzeń biurowych. Niezależnie od zlecenia, dbamy o każdy szczegół.

Exclamation icon

Profesjonalny sprzęt i środki czystości

Używamy wyłącznie certyfikowanych i bezpiecznych środków czystości oraz nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje wysoką efektywność sprzątania.

Bubbles icon

Nowoczesne podejście do sprzątania

Cleanhub to firma sprzątająca, która oferuje kompleksowe usługi utrzymania czystości w biurach. Stawiamy na ciągły rozwój i innowacje, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług przy zachowaniu efektywności.

Two women are cleaning the office

100% korzyści i 0% ryzyka

Zamów bezpieczne i elastyczne sprzątanie w Cleanhub

Szukasz firmy sprzątającej, która oferuje pewność i elastyczność? W Cleanhub rozumiemy, że życie bywa nieprzewidywalne. Dlatego dajemy Ci gwarancję, że możesz bez żadnych konsekwencji zrezygnować z naszych usług po “okresie próbnym”.

Dlaczego warto z tego skorzystać?

Task list icon
Gwarancja satysfakcji

Jesteśmy pewni naszych usług i dlatego dajemy Ci gwarancję satysfakcji po sprzątaniu. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany, możesz bez żadnych opłat zrezygnować z umowy.

Ikona biurowiec
Elastyczność dla firm

Nie wymagamy podpisywania długoterminowych umów. Skorzystaj z okresu próbnego lub umów się na cykliczne usługi w dogodnym dla Ciebie terminie.

Bubbles icon
Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Nasz zespół dba o każdy szczegół sprzątania i obsługi, aby zapewnić Ci nieskazitelną satysfakcję. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wypadek ewentualnych szkód.

Cennik

Cena za godzinę sprzątania biura każdego dnia jest dopasowywana według trzech kluczowych czynników: częstotliwości, wielkości pomieszczenia oraz całkowitej powierzchni do oczyszczenia. Szczegółowy koszt usługi sprzątania biura można obliczyć, korzystając z tabeli umieszczonej obok.

Częstotliwość

Powierzchnia do 300 m2

Powierzchnia od 300 m2

1 raz w tygodniu

1,40 – 8,00 zł/m2

1,80 – 5,00 zł/m2

2 razy w tygodniu

2,50 – 5,20 zł/m2

2,00 – 6,00 zł/m2

3 razy w tygodniu

3,60 – 4,30 zł/m2

3,00 – 7,00 zł/m2

4 razy w tygodniu

4,70 – 5,50 zł/m2

4,00 – 8,00 zł/m2

5 razy w tygodniu

5,80 – 6,50 zł/m2

5,00 – 10,00 zł/m2

Usługi dodatkowe

Cena

Pranie wykładzin

Od 13 zł/m2

Mycie okien

Od 20 do 30 zł / okno

Gradient background with skyscrapers

Sprzątanie biur dopasowane do potrzeb

W Cleanhub rozumiemy, że w biurze mogą pojawić się różnego rodzaju kryzysowe sytuacje wymagające przysłowiowego sprzątania „na wczoraj”. Dzwonisz do nas, a my natychmiast przystępujemy do działania. 

W zakresie usług porządkowych dla biur nie ograniczamy się jedynie do utrzymania czystości. Choć na pierwszy rzut oka sprzątanie może wydawać się jednoznaczne, prawda jest taka, że kryje w sobie znacznie więcej. W Cleanhub doskonale rozumiemy, że odkurzanie dywanów, usuwanie kurzu oraz mycie okien to tylko fragment bogactwa korzyści, jakie możemy dostarczyć.

Dlatego oferujemy sprzątanie biur kompleksowe tzn. dopasowane do potrzeb Twojej firmy, w tym:

 • Sprzątanie biur bez zakłócania pracy: Pracujemy w godzinach dogodnych dla Twojej firmy, by nie przeszkadzać pracownikom. Dostosowujemy się do harmonogramu biura i sprzątamy wtedy, gdy jest ono puste.
 • Płacisz tylko za to, co zrobimy: Stawka godzinowa lub metrażowa jest dopasowana do powierzchni biura. Oznacza to, że płacisz tylko za faktycznie wykonaną pracę.
 • Doświadczeni w sprzątaniu biur: Specjalizujemy się w sprzątaniu obiektów biurowych. Nasze doświadczenie potwierdzają liczne firmy, z którymi współpracujemy.
 • Elastyczne podejście do sprzątania: Potrzebujesz regularnego sprzątania całego biura? Nie ma problemu! Wolisz sprzątanie w konkretny dzień, gdy w biurze jest mało osób? Również możemy to zrobić!
 • Zakres sprzątania dopasowany do Twoich potrzeb: Do każdego zlecenia podchodzimy elastycznie. Zakres obowiązków dopasowujemy do potrzeb Twojej firmy. Możemy sprzątać nie tylko wnętrze biura, ale również klatki schodowe, aneksy kuchenne i inne pomieszczenia na terenie firmy.
 • Bezpieczeństwo i klarowność: Używamy wyłącznie bezpiecznych środków czystości, które nie niszczą biurowego wyposażenia.
 • Do wyceny sprzątania nie dodajemy żadnych ukrytych kosztów: Oferta jest zawsze klarowna i zgodna z czasem potrzebnym do wykonania zlecenia.
Zdjęcie w tle kalulatora sprzątania biur

Kalkulator sprzątania biur

Potrzebujesz szybko poznać orientacyjny koszt sprzątania Twojego biura przez naszą firmę? W tym celu przygotowaliśmy specjalny kalkulator. Pamiętaj, że wycena jest tylko orientacyjna. Dokładną, faktyczną wycenę otrzymasz po skontaktowaniu się z nami.

Opinie klientów

A reliable company and a committed owner. Good quality-to-price balance. I recommend.

User avatar
Robert Senczek

source: Google My Company

Great cooperation, a solid company to deal with unusual tasks. I highly recommended 🙂

User avatar
Modern Art & Design

source: Google My Company

Professional cleaning company and very friendly staff. We have been using their services for some time now and are very satisfied, I heartily recommend them.

User avatar
Maksym Gorczyca

source: Google My Company

Zobacz nasze opinie (★★★★★) w
Logo Google Moja Firma
!

Zalety regularnego sprzątania biur

Niezależnie czy mowa o sprzątaniu domu, czy biura – czystość to gwarancja higienicznych, bezpiecznych i ergonomicznych warunków dla domowników i pracowników.

Two women are cleaning the office

Poznaj wszystkie zalety “czystego miejsca pracy”:

Check icon

Podwyższa wydajność: Porządek na miejscu pracy sprzyja koncentracji i zwiększa wydajność. Odsunięcie na bok nieporządku pozwala lepiej skoncentrować się na zadaniach i podnosi produktywność.

Check icon

Wzmacnia zdrowie i bezpieczeństwo: Regularnie sprzątane biuro to zdrowsze miejsce pracy. Usuwanie zanieczyszczeń, takich jak kurz czy alergeny, zapobiega problemom zdrowotnym. Dodatkowo, porządek minimalizuje ryzyko wypadków, np. poślizgnięć na śliskiej podłodze.

Check icon

Zwiększa morale zespołu: Pracownicy cenią sobie pracę w estetycznym i czystym otoczeniu, co przekłada się na ich zadowolenie i może wpływać na ich wydajność i motywację.

Check icon

Buduje profesjonalny obraz firmy: Czystość w biurze świadczy o profesjonalizmie i trosce o detale. Klienci i partnerzy biznesowi odwiedzający takie miejsce mogą mieć lepsze wrażenie o firmie i większe zaufanie do niej.

Check icon

Ułatwia organizację pracy: Utrzymywanie porządku pomaga w szybkim odnajdywaniu dokumentów i materiałów, co sprawia, że pracownicy są bardziej zorganizowani i efektywni.

Check icon

Zwiększa koncentrację i zmniejsza stres: Miejsce pracy wolne od chaosu ułatwia koncentrację na aktualnych zadaniach. Brak bałaganu może też obniżać poziom stresu i uczucie przeciążenia.

Sprzątanie powierzchni biurowych - Porady ekspertów

Specjalnie na potrzeby właścicieli firm i pracowników biurowych przygotowaliśmy kilka poradników, które pomogą zaplanować sprzątanie biur:

Sprzątanie biur Wrocław - DZIŚ! - sprawdź, gdzie działamy

Sprzątanie biur oferujemy na terenie całego Wrocławia oraz w promieniu 25 km od miasta, czyli na terenie dzielnic i miejscowości takich jak:

 • Leśnica
 • Przedmieście 
 • Ostrów Tumski
 • Lipa Piotrowska
 • Brochów
 • Maślice
 • Nadodrze
 • Jagodno
 • Nowy Dwór
 • Karłowice
 • Strachowice
 • Stabłowice
 • Ołbin
 • Muchobór Wielki
 • Sępolno
 • Popowice
 • Ołtaszyn
 • Różanka
 • Sołtysowice
 • Swojczyce
 • Klecina
 • Księże Małe
 • Gądów Mały
 • Szczepin
 • Muchobór Mały
 • Grabiszyn
 • Jerzmanowo
 • Kuźniki
 • Borek
 • Kleczków
 • Pilczyce
 • Bartoszewice
 • Osobowice
 • Marszowice
 • Tarnogaj
 • Zakrzów
 • Złotniki
 • Opatowice
 • Pawłowice
 • Biskupin
 • Karłowice-Różanka
 • Polanowice
 • Oporów
 • Gaj
 • Psie Pole
 • Rakowiec
 • Południe
 • Zalesie
 • Zgorzelisko
 • Oleśnica
 • Smardzów
 • Nieciszów
 • Ligota Wielka
 • Smolna
 • Zbytowa
 • Ligota Mała
 • Krzeczyn
 • Chrząstawa Mała
 • Nadolice Wielkie
 • Dobrzykowice
 • Kamieniec Wrocławski
 • Gajków
 • Czernica
 • Miłoszyce
 • Jelcz-Laskowice
 • Chwałowice
 • Kopalina
 • Groblice
 • Siechnice
 • Radwanice
 • Wilczyce
 • Kiełczów
 • Żerniki
 • Długołęka
 • Domaszczyn
 • Szczodre
 • Byków
 • Borowa
 • Smardzów
 • Łozina
 • Godzieszowa
 • Wisznia Mała
 • Ligota Piękna
 • Kryniczno
 • Pęgów
 • Uraz
 • Księginice
 • Brzezinka Średzka
 • Brzezina Wilkszyn
 • Miękinia
 • Szczepanów
 • Juszczyn
 • Środa Śląska
 • Chwalimierz
 • Rakoszyce
 • Ramułtowice
 • Wojszyce
 • Bogdaszowice
 • Wszemiłowice
 • Kąty Wrocławskie
 • Piotrowice
 • Smolec
 • Krzeptów
 • Lutynia
 • Krępice
 • Błonie
 • Gniechowice
 • Mirosławice
 • Żerniki Małe
 • Domasław
 • Wierzbice
 • Cieszyce
 • Jaksonów
 • Bielany Wrocławskie
 • Iwiny
 • Żórawina
 • Polakowice
 • Stary Śleszów
 • Gostkowice
 • Polwica
Wroclaw panorama banner

Szukasz firmy do sprzątania biur we Wrocławiu na dziś?

Nie czekaj dłużej i zadzwoń na nr