Ile kosztuje sprzątanie po remoncie – Cena usługi

Ile kosztuje sprzątanie po remoncie – Cena usługi

Remonty mieszkań, biur czy budynków usługowych to zawsze duże wyzwanie. Wiąże się to z olbrzymimi wydatkami, problemami logistycznymi oraz trudnościami z zapewnieniem ciągłości funkcjonowania firmy. Zakończenie remontu biura to też nie koniec problemów, ponieważ aby móc wrócić do pracy trzeba dobrze wysprzątać cały budynek. Czy warto zlecić tą pracą firmie sprzątającej? Ile kosztuje sprzątanie po remoncie? Dowiesz się z tego artykułu.

Czy zatrudnić firmę sprzątającą do sprzątania po remoncie?

Sprzątanie po remoncie nierzadko bywa równie trudne, jak przeprowadzenie samego remontu. Kompleksowe dostosowanie biur i innych obiektów do potrzeb najemcy często wiąże się z dużymi zabrudzeniami niemal każdej powierzchni.

Próba zaangażowania do sprzątania pracowników firmy może wiązać się z dużym niezadowoleniem oraz zabierze sporo czasu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą firmy sprzątające dające gwarancję dobrze i szybko wykonanej pracy. Dzięki firmie sprzątającej nie musisz zaprzątać sobie głowy porządkami.

Co wchodzi w zakres sprzątania po remoncie?

Usługi kompleksowego sprzątania po remontach obejmują wiele czynności, których celem jest doprowadzenie obiektu to idealnego stanu umożliwiającego powrót firmy do pracy. W ramach prac związanych ze sprzątaniem po remoncie firmy sprzątające wykonują następujące usługi:

 • Czyszczenie wstępne
 • Czyszczenie specjalistyczne
 • Odkurzenie i mycie podłóg
 • Mycie okien
 • Czyszczenie armatury i przeszkleń
 • Wynoszenie śmieci i odpadów
 • Czyszczenie elektroniki

Korzystając z usług sprawdzonych firm sprzątających, masz gwarancję, że wykonane prace będą na najwyższym poziomie. Profesjonalne firmy sprzątające posiadają zarówno odpowiednie kompetencje, jak i narzędzia, które pozwalając im na kompleksowe sprzątanie obiektów. 

Szukasz odpowiedniej firmy? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować – firma sprzątająca wrocław

Kompleksowe sprzątanie po remoncie – Jak wycenić usługę sprzątania?

Większość firm, zarówno poremontowe sprzątanie domów, jak i biur wycenia indywidualnie. Ostateczna cena za sprzątanie zawsze może się różnić, ponieważ jest uzależniona od wielu czynników. 

Wycena usługi sprzątania biur po remoncie uwzględnia takie zmienne jak:

 • Wielkość powierzchni do sprzątania – sprzątanie większego obiektu zawsze będzie droższe.
 • Stopień zabrudzenia i rodzaj odpadów – tańsze będzie standardowe sprzątanie mieszkania niż usługa wykonywana po generalnym remoncie biurowca.
 • Czas sprzątania – im krótszy czas na sprzątanie, tym więcej trzeba zapłacić za usługę.
 • Liczba osób potrzebnych do sprzątania – koszt usługi sprzątania może być zależny od wielkości zaangażowanej ekipy.
 • Zakres sprzątania – cena może różnić się w zależności od rodzaju usług, jakie zostały zamówione w ramach sprzątania.

Aby dokładnie wycenić usługę sprzątania, znajdź firmę sprzątającą biura po remoncie i skontaktuj się z nią, prosząc o wycenę. Pamiętaj, że ceny dużych firm sprzątających mogą różnić się od mniejszych ekip. 

Jeśli interesuje cię sprzątanie po remoncie we Wrocławiu, napisz do nas i poznaj naszą ofertę. Jesteśmy nowoczesną firmą sprzątającą, która na pewno sprosta Twoim wymaganiom.

Sprzątanie po remoncie cena – podsumowanie

Potrzebujesz pomocy firmy sprzątającej, która pomoże Ci ogarnąć biuro po remoncie? Jeśli tak to świetnie trafiłeś. Skontaktuj się z nami i zamów profesjonalną firmę sprzątającą we Wrocławiu. Zapewniamy poremontowe sprzątanie powierzchni biurowych i usługowych. 

Napisz lub zadzwoń i poznaj cennik usług, jakie oferujemy w ramach sprzątania po remoncie we Wrocławiu.