Baner sprzątania galerii

Oferta > Sprzątanie galerii handlowych Wrocław

Sprzątanie galerii handlowych - Wrocław

Szukasz firmy, której możesz zlecić sprzątanie galerii handlowych lub marketu? Potrzebujesz rzetelnych fachowców, którym niestraszne regularne i kompleksowe sprzątanie dużych powierzchni? 

Zleć sprzątanie galerii handlowych lub marketu firmie Cleanhub, gdzie zadbamy o to, by obiekt mógł świecić, ale nie pustkami.

Zamów sprzątanie

Sprzątanie galerii handlowych - Co wchodzi w zakres usługi?

Zlecając sprzątanie galerii handlowych i marketów firmie Cleanhub zyskujesz pewność, że zadbamy o to, by niezależnie od warunków (zima, remonty, awarie) obiekt zachęcał klientów do odwiedzin i sprzyjał większej sprzedaży. Sprawdź, co wchodzi w zakres usługi.

Ikona kafelki

Czyszczenie powierzchni

Dbamy o czystość powierzchni płaskich w tym posadzek, wykładzin i dywanów ciągów komunikacyjnych korzystając z tradycyjnych metod czyszczenia, polimeryzacji i specjalistycznych maszyn.

środki do odchwaszczania

Czyszczenie części sanitarnych

Dbamy o ład, porządek oraz przyjemny zapach pomieszczeń i urządzeń sanitarnych, oraz uzupełniamy ręczniki, chemię w dozownikach oraz papier toaletowy.

Ikona kosz na śmieci

Opróżnianie koszy

Dbamy o regularne opróżnianie koszy, wymianę worków i czystość pojemników na odpady, segregując je i przekazując do recyklingu lub wysypiska.

Ikona drzwi

Czyszczenie drzwi wejściowych

Przykładamy szczególną uwagę do dbania o główne wejścia do budynków, ponieważ to one stanowią wizytówkę obiektu, a ich czystość ma wpływ na pierwsze wrażenie klientów.

Ikona komunikacji

Ciągi komunikacyjne

W pracy wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia, które umożliwiają maksymalizację szybkości i efektywności sprzątania ciągów komunikacyjnych bez utrudniania zakupów klientom.

Ikona kosiarka

Powierzchnie biurowe i handlowe

Dbamy nie tylko o korytarze, ale również powierzchnie biurowe i handlowe w galerii, tak by zarówno klienci, jak i pracownicy obiektu mogli przebywać w higienicznych warunkach.

Ikona parkingu

Parkingi

Utrzymujemy porządek i ład na parkingach przed obiektem, wliczając w to opróżnianie koszy, zbieranie śmieci oraz przygotowanie obiektu na przywitanie gości.

Ikona pomieszczenia gospodarcze

Pomieszczenia gospodarcze

Dbamy o czystość pomieszczeń gospodarczych, bez których funkcjonowanie obiektu byłoby utrudnione. W ramach usługi czyścimy powierzchnie płaskie, sanitaria oraz akcesoria na wyposażeniu.

Ekipa Cleanhub

Sprzątanie galerii handlowych - Wrocław - CleanHub

Cleanhub to wrocławska firma oferująca profesjonalne usługi sprzątania i zajmująca się szeroko rozumianym dbaniem o czystość. W zakres naszej działalności wchodzi profesjonalne sprzątanie biur, galerii, klatek, hoteli, hal produkcyjno-magazynowych i całych osiedli.

Za cel naszych działań uznajemy pełną satysfakcję klienta, którą osiągamy poprzez profesjonalny serwis sprzątający realizujący swoje zadania zawsze na czas. Z Cleanhub masz pewność, że przestrzeń będzie tak czysta, że mucha nie siada.

Zachęcam do zapoznania z usługami firmy sprzątające Cleanhub. Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, oferujemy usługi sprzątania dopasowane do konkretnego miejsca, czasu realizacji oraz konkretnych wytycznych.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą

Podpis

6 powodów, dla których warto wybrać wrocławską firmę sprzątającą Clean Hub

Ikona środki czystości

Profesjonalne sprzątanie galerii

Kompleksowo wykonujemy usługi sprzątania galerii handlowych i marketów, dbając o ciągły rozwój w nowe technologie, które pozwalają nam przy zachowaniu najwyższej jakości efektywnie wykonywać pracę.

Ikona listy zadań

Stale na posterunku

Jako firma sprzątająca świadczymy usługi doraźnego, jak i stałego utrzymywania czystości w galeriach handlowych, marketach oraz centrach spotkań.

Ikona zespołu

Doświadczona załoga

Pracownicy firmy sprzątającej Cleanhub to załoga z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu wiemy, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami i pożegnać je bez utrudniania gościom przyjemnych zakupów.

Ikona kosiarki

Profesjonalny sprzęt

W pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane i profesjonalne środki czystości w tym preparaty chemiczne i akcesoria, które maksymalizują efektywność sprzątania oraz nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu.

Ikona wykrzyknika

Sprzątanie galerii i marketów w kryzysowych sytuacjach

Dbamy o to, by jak najszybciej zrealizować profesjonalne sprzątanie, nawet w sytuacjach kryzysowych np. sroga zima czy remont.

Ikona bąbelków

Kompleksowe sprzątanie

Nasza firma działająca na terenie Wrocławia do każdej pracy podchodzi profesjonalnie. Niezależnie czy to proste mycie okien, czy dezynfekcja ciągów komunikacyjnych.

Opinie klientów

Rzetelna firma i zaangażowany właściciel. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecam

Awatar użytkownika
Robert Senczek

źródło: Google Moja Firma

Świetna współpraca, solidna firma od niecodziennych zadań. Polecam serdecznie 🙂

Awatar użytkownika
Modern Art & Design

źródło: Google Moja Firma

Profesjonalna firma sprzątająca i bardzo miła obsługa. Korzystamy z ich usług już od jakiegoś czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni, szczerze polecam.

Awatar użytkownika
Maksym Gorczyca

źródło: Google Moja Firma

Zobacz nasze opinie (★★★★★) w
Logo Google Moja Firma
!
Baner panorama Wrocławia

Szukasz firmy do sprzątania galerii handlowych lub marketu we Wrocławiu?

Nie czekaj dłużej i zadzwoń na nr