Oferta > Sprzątanie klatek Wrocław

Sprzątanie klatek Wrocław

Szukasz firmy, której możesz zlecić sprzątanie klatek schodowych? Potrzebujesz fachowców, którzy wiedzą, jak zadbać o pomieszczenia wspólnego użytku będące szczególnie narażone na eksploatowanie i niszczenie? Zależy Ci na tym, by mieszkańcy mieli zapewnione czyste i dogodne warunki do życia? Zleć sprzątanie klatek schodowych firmie Cleanhub.

Zamów sprzątanie

Sprzątanie klatek schodowych - Co wchodzi w zakres usługi?

Zlecając sprzątanie i mycie klatek schodowych firmie Cleanhub zyskujesz pewność, że w ramach współpracy utrzymamy nie tylko względną czystość, a w tym umyjemy okna i pozamiatamy korytarze. W ramach współpracy zadbamy o czystość oraz mądre i odpowiedzialne zagospodarowanie przestrzeni.

Sprzątanie schodów i podłóg

Podczas sprzątania klatek szczególnie zwracamy uwagę na schody i podłogi, które w przestrzeni wspólnej są najbardziej narażone na zabrudzenia.

Mycie okien i drzwi na klatce schodowej

Wykorzystujemy do tego specjalistyczne środki, które dokładnie usuwają brud i pozostawiają przyjemny zapach.

Czyszczenie wyposażenia przestrzeni wspólnych

W ramach zachowania czystości klatek schodowych dbamy również o mycie tablic ogłoszeniowych, koszy na śmieci, czy oświetlenia.

Czyszczenie akcesoriów dekoracyjnych

Podczas sprzątania dbamy również o elementy dekoracyjne np. podlewanie kwiatów, wycieranie kurzu z obrazów itp.

Dezynfekowanie powierzchni wspólnych

Mycie klatek schodowych to nie tylko podłoga. W Cleanhub myjemy również klamki, uchwyty, poręcze, skrzynki na listy czy panele służące do obsługi domofonów.

Usługi sprzątania drobiazgowego

W ramach sprzątania klatek dbamy również o drobiazgowe czynności, takie jak mycie poręczy, uchwytów, kaloryferów, czy porządkowanie przestrzeni wokół skrzynek i wind.

Sprzątanie osiedli

W ramy współpracy wchodzą zarówno klatki schodowe, jak i utrzymanie czystości na obszarze terenu zewnętrznego.

Inne usługi

Zakres świadczonych usług zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, zatem współpraca może być poszerzona o zadanie czy zlecenia dodatkowe.

Kompleksowe sprzątanie klatek - Cleanhub

Cleanhub to wrocławska firma oferująca profesjonalne usługi sprzątania i zajmująca się szeroko rozumianym dbaniem o czystość. W zakres naszej działalności wchodzi profesjonalne sprzątanie biur, galerii, klatek, hoteli, hal produkcyjno-magazynowych i całych osiedli.

Za cel naszych działań uznajemy pełną satysfakcję klienta, którą osiągamy poprzez profesjonalny serwis sprzątający realizujący swoje zadania zawsze na czas. Z Cleanhub masz pewność, że przestrzeń będzie tak czysta, że mucha nie siada.

Zachęcam do zapoznania z usługami firmy sprzątające Cleanhub. Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, oferujemy usługi sprzątania dopasowane do konkretnego miejsca, czasu realizacji oraz konkretnych wytycznych.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą

6 powodów, dla których warto wybrać wrocławską firmę sprzątającą Cleanhub

Profesjonalne sprzątanie klatek schodowych

Kompleksowo wykonujemy usługi sprzątania klatek schodowych, dbając o ciągły rozwój w nowe technologie, które pozwalają nam pracować efektywniej.

Stale na posterunku

Świadczymy usługi sprzątania klatek jednorazowo jak i w ramach stałego utrzymywania czystości obiektach, którymi się zajmujemy.

Doświadczona załoga

Pracownicy firmy sprzątającej Cleanhub to załoga z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu wiemy, jak zgodnie ze standardami bezpieczeństwa wykonać usługi sprzątania klatek.

Profesjonalny sprzęt

W pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane i profesjonalne środki czystości w tym preparaty chemiczne i akcesoria, które maksymalizują efektywność sprzątania.

Sprzątanie klatek w kryzysowych sytuacjach

Dbamy o to, by jak najszybciej zrealizować profesjonalne sprzątanie klatek schodowych, nawet w sytuacjach kryzysowych np. nagłej interwencji elektryka, hydraulika.

Kompleksowe sprzątanie

Nasza firma działająca na terenie Wrocławia do każdej pracy podchodzi profesjonalnie. Niezależnie czy to proste mycie okien, czy dezynfekcja powierzchni wspólnych.

Opinie klientów

Cleanhub to sprawdzona firma, która realizuje dla nas różne usługi sprzątające. To dla nas ważne, ponieważ nasza siedziba to biura, hale produkcyjne i magazyny, stąd szukaliśmy kogoś, kto się tego nie boi. Firma sprzątająca Cleanhub, to strzał w 10.

Agnieszka Lande

źródło: facebook

Polecam firmę Cleanhub, która realizuje dla nas usługi sprzątające obiektów. Wszystko czyste i zawsze realizowane na czas. Jakość usługi zawsze TOP!

Karol Walczak

źródło: Facebook

Ze szczerą chęcią mogę polecić usługi firmy Cleanhub, która realizuje dla nas kompleksowe usługi sprzątające. Zawsze przygotowani i otwarci na nowe wyzwania. Do wykonywanych prac nigdy nie miałem zastrzeżeń.

Łukasz Kowalski

źródło: Google Moja Firma

Zobacz nasze opinie (★★★★★) w
Logo Google Moja Firma
!

Szukasz firmy oferującej sprzątanie klatek we Wrocławiu?

Nie czekaj dłużej i zadzwoń na nr