Baner sprzątania po remontach

Oferta > Sprzątanie po remoncie Wrocław

Sprzątanie po remoncie - Wrocław

Szukasz firmy, której możesz zlecić sprzątanie po remoncie? Potrzebujesz specjalistów, którzy oferują elastyczność w zakresie realizowanej pracy, częstotliwości, rodzaju sprzętu i ilości personelu? 

Zleć sprzątanie po remoncie wrocławskiej firmie Cleanhub i miej pewność, że efekt każdej renowacji będzie się mienił w kolorach rewelacji.

Zamów sprzątanie

Sprzątanie po remoncie - Co wchodzi w zakres usługi?

Każdy remont i budowa jest inna, dlatego do projektów podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy zakres działań do konkretnych potrzeb. W ramach umowy wychodzimy również ponad standardowy model sprzątania i oferujemy dodatkowo stałą współpracę z kierownikiem budowy, bieżące zgłaszanie usterek wykrytych podczas sprzątania, jak i przygotowanie kompleksowego planu utrzymania czystości w już oddanym budynku. Sprawdź, co w chodzi w zakres usługi.

Ikona czyszczenie wstępne

Czyszczenie wstępne

Na tym etapie usuwamy kurz budowlany i zabrudzenia ze ścian, sufitów, parapetów, podłóg, list przypodłogowych, mebli, drzwi, gniazdek, lamp itp.

Ikona środki czystości

Czyszczenie specjalistyczne

Kolejny etap to czyszczenie poważniejszych zabrudzeń w tym śladów i plam po materiałach budowlanych w tym szpachli, kleju, fug, farb.

Ikona odkurzacza

Odkurzanie

Do czyszczenia posadzek, wykładzin, dywanów, parkietów używamy specjalnych środków czystości, które radzą sobie z najpoważniejszymi zabrudzeniami i maksymalizują szybkość prac na dużej powierzchni.

Ikona mycie szyb

Czyszczenie armatury i przeszkleń

Zajmujemy się czyszczeniem płytek, luster, opraw oświetleniowych, armatury, pryszniców, wanien, WC, bidetów, okien i fasad wraz z ramami.

Ikona kafelki

Mycie i czyszczenie posadzek

W przypadku poważnych zabrudzeń posadzek i wykładzin doczyszczamy powierzchnie z wykorzystaniem tradycyjnych metod lub czyszczenia maszynowego (posadzki żywiczne).

Ikona lampy

Czyszczenie elektroniki

W zakres wchodzi czyszczenie lamp, skrzynek energetycznych, elementów technicznych w pomieszczeniach, na korytarzach, halach czy klatkach schodowych.

Ikona kosz na śmieci

Wynoszenie śmieci i odpadów

Po skończonej pracy segregujemy i przekazujemy odpady budowlane do wysypiska lub miejsca recyklingu odpadów przemysłowych.

Ikona kalendarza

Sprzątanie regularne

W ramach usługi możemy również przygotować plan sprzątania dla już oddanego obiektu, który będzie uwzględniał wszystkie wytyczne kontrahenta.

Ekipa Cleanhub

Sprzątanie po remoncie - Wrocław - CleanHub

Cleanhub to wrocławska firma oferująca profesjonalne usługi sprzątania i zajmująca się szeroko rozumianym dbaniem o czystość. W zakres naszej działalności wchodzi profesjonalne sprzątanie biur, galerii, klatek, hoteli, hal produkcyjno-magazynowych i całych osiedli.

Za cel naszych działań uznajemy pełną satysfakcję klienta, którą osiągamy poprzez profesjonalny serwis sprzątający realizujący swoje zadania zawsze na czas. Z Cleanhub masz pewność, że przestrzeń będzie tak czysta, że mucha nie siada.

Zachęcam do zapoznania z usługami firmy sprzątające Cleanhub. Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, oferujemy usługi sprzątania dopasowane do konkretnego miejsca, czasu realizacji oraz konkretnych wytycznych.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą

Podpis

6 powodów, dla których warto wybrać wrocławską firmę sprzątającą Clean Hub

Ikona środki czystości

Profesjonalne usługi sprzątania po remoncie

Kompleksowo wykonujemy usługi sprzątania po remoncie w dużych obiektach, dbając o ciągły rozwój w nowe technologie, które pozwalają nam przy zachowaniu najwyższej jakości efektywnie wykonywać pracę.

Ikona listy zadań

Stale na posterunku

Jako firma sprzątająca świadczymy usługi doraźnego, jak i stałego utrzymywania czystości po remoncie w dużych obiektach, w tym biurowcach, halach, marketach.

Ikona zespołu

Doświadczona załoga

Pracownicy firmy sprzątającej Cleanhub to załoga z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu wiemy, jak poradzić sobie z największymi wyzwaniami pod względem powierzchni, jak i trudności zleconych prac.

Ikona kosiarki

Profesjonalny sprzęt

W pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane i profesjonalne środki czystości w tym preparaty chemiczne i akcesoria, które maksymalizują efektywność sprzątania dużych powierzchni.

Ikona wykrzyknika

Sprzątanie po remoncie w kryzysowych sytuacjach

Dbamy o to, by jak najszybciej zrealizować profesjonalne sprzątanie, nawet w sytuacjach kryzysowych np. nagłej awarii, która uniemożliwia prowadzenie dalszych prac budowlano-remontowych.

Ikona bąbelków

Kompleksowe sprzątanie

Nasza firma działająca na terenie Wrocławia do każdej pracy podchodzi profesjonalnie. Niezależnie czy to proste mycie okien, czy kompleksowe sprzątanie całego biurowca.

Opinie klientów

Rzetelna firma i zaangażowany właściciel. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecam

Awatar użytkownika
Robert Senczek

źródło: Google Moja Firma

Świetna współpraca, solidna firma od niecodziennych zadań. Polecam serdecznie 🙂

Awatar użytkownika
Modern Art & Design

źródło: Google Moja Firma

Profesjonalna firma sprzątająca i bardzo miła obsługa. Korzystamy z ich usług już od jakiegoś czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni, szczerze polecam.

Awatar użytkownika
Maksym Gorczyca

źródło: Google Moja Firma

Zobacz nasze opinie (★★★★★) w
Logo Google Moja Firma
!
Baner panorama Wrocławia

Szukasz firmy do sprzątania po remoncie we Wrocławiu?

Nie czekaj dłużej i zadzwoń na nr