Ile kosztuje godzina sprzątania przez firmę sprzątającą?

Ile kosztuje godzina sprzątania przez firmę sprzątającą?

Zlecenie sprzątania zewnętrznej firmie może być świetnym wyjściem. Dzięki temu oszczędzisz sobie czasu jak i wielu zmartwień. Decydując się na takie zlecenie, warto znać dokładne ceny usług sprzątania. Mogą się one jednak różnić w zależności od konkretnej usługi. W tym artykule dowiesz się, ile kosztuje godzina sprzątania domów, sprzątania biur, czy po remoncie. Zapraszamy do lektury!

Jak wycenić usługę sprzątania? Stawka za godzinę sprzątania czy od metra?

Ocena kosztów sprzątania we Wrocławiu jest oparta na indywidualnym podejściu, uwzględniając zarówno powierzchnię do wysprzątania, jak i rodzaj używanego sprzętu. Planując regularne korzystanie z usług sprzątania, możesz znacząco zaoszczędzić. Wiele firm sprzątających stosuje różne sposoby rozliczania się ze swoimi klientami. Do najczęściej spotykanych form rozliczania zalicza się stawkę za godzinę sprzątania oraz cenę od metra do wyczyszczenia. 

Ile kosztuje sprzątanie biur?

W ramach usług sprzątania biur, nasze zaangażowanie nie ogranicza się jedynie do utrzymania czystości. Chociaż na pierwszy rzut oka sprzątanie może wydawać się jednoznaczne, to w rzeczywistości stanowi znacznie więcej. 

Doskonale rozumiemy, że odkurzanie dywanów, usuwanie kurzu oraz mycie okien to tylko skromna część pełnego spektrum korzyści, które jesteśmy w stanie dostarczyć. Jeśli chodzi o cenę sprzątania biur, to oscyluje ona od 1,40 do 8 zł za m2 w zależności od całkowitego rozmiaru biura. 

Ile kosztuje sprzątanie po remoncie?

Sprzątanie po remoncie to kolejna niezwykle popularna usługa, na którą warto się zdecydować, by oszczędzić sobie nadmiernego wysiłku z doprowadzeniem domu do odpowiedniego stanu. W ramach tych usług firmy sprzątające wykonują:

 • Odkurzanie podłogi i wszelkich powierzchni. 
 • Wyczyszczenie powierzchni z resztek materiałów budowlanych. 
 • Mycie płytek i podłóg, czyszczenie i dezynfekcja kanalizacji;
 • Czyszczenie kratek wentylacyjnych.
 • Wynoszenie śmieci.
 • Mycie okien

Przykładowa cena za godzinę sprzątania powierzchni do 40m2 to ok. 70-80 zł/h.

Ile kosztuje sprzątanie domu?

Oprócz sprzątania biur i po remontach wiele firm oferuje również tradycyjne sprzątanie mieszkań i domów. Usługa ta ma na celu przywrócenie w domu odpowiedniego porządku i świeżości. W ramach tradycyjnego sprzątania znaleźć można:

 • Odkurzanie dywanów i wykładzin
 • Mycie podłóg
 • Wycieranie szafek i blatów z kurzu
 • Mycie okien
 • Czyszczenie grzejników
 • Dezynfekcja sanitariatów, sprzątanie łazienek 

Cena usługi kształtowana jest na podstawie ilości pokoi: najtańsze jest sprzątanie mieszkania 1-pokojowego. Cena za godzinę sprzątania takiego małego domu to ok. 50 zł/h.

Sprzątanie mieszkań po remoncie z Cleanhub

Firmy oferujące usługi sprzątające we Wrocławiu posiadają różne ceny oraz różny zakres usług. Jeśli takiej, które wykona dla Ciebie sprzątanie jednocześnie kompleksowo jak i z dobrym stosunkiem jakości do ceny na pewno zainteresują Cię usługi Cleanhub. W naszej ofercie znajdziesz zarówno sprzątanie biur, sprzątanie po remoncie, sprzątanie zakładów pracy jak i wiele innych usług np. dbanie o zieleń czy sprzątanie klatek.

Usługi sprzątające – koszt za godzinę – podsumowanie

Cennik usług sprzątających może być naliczany za godzinową stawkę jak i od metra. Niezależnie od tego, którą z opcji wybierzesz, koniecznie zwróć uwagę na jakość usług oferowanych przez firmę, na którą chcesz postawić. Jeśli szukasz odpowiedniej firmy oferującej usługi sprzątania biur oraz innych miejsc sprawdź ofertę naszej firmy Cleanhub. Oferujemy najwyższą jakość i kompleksowe prace.