Oferta > Sprzątanie biur Wrocław

Sprzątanie biur Wrocław

Szukasz firmy, której możesz zlecić sprzątanie biur? Potrzebujesz fachowców, którzy znają się na swoim fachu i kompleksowo zajmą się pomieszczeniami służbowymi od zwyczajnego mycia, przez dezynfekcję, aż do dbania o zieleń? Oferujemy kompleksowe sprzątanie biur, zgodnie z maksymą “bo porządek w pracy musi być”. Zleć sprzątanie biur Cleanhub

Zamów sprzątanie

Sprzątanie biur - Co wchodzi w zakres usługi?

Zlecając sprzątanie powierzchni biurowych firmie Cleanhub zyskujesz pewność, że zajrzymy w każdy zakamarek w poszukiwaniu brudu, który skutecznie usuniemy. Poznaj zakres prac sprzątania.

Mycie okien

Mycie okien to jeden z podstawowych elementów naszej usługi. W zakresie mycia dbamy o szyby, parapety, ramy okienne, rolety.

Czyszczenie mebli i wyposażenia biurowego

W zakres prac wchodzi dokładne czyszczenie i dezynfekcja miejsc pracy oraz wyposażenia biura przy użyciu bezpiecznych środków czyszczących, które nie niszczą powierzchni.

Prawnie wykładzin i tapicerek

Do czyszczenia wykładzin i tapicerek używamy neutralnych środków, które ich nie niszczą i świetnie radzą sobie z rozpuszczaniem brudu, czy błota.

Podlewanie kwiatów i dbanie o zieleń

W ramach utrzymania czystości dbamy również o zieleń obecną w biurach, a w tym podlewanie i pielęgnację kwiatów, doniczek, małych ogrodów.

Sprzątanie, mycie i dezynfekcja sanitariatów

Nasze usługi możemy określić sprzątaniem specjalistycznym, ponieważ poza czyszczeniem, dokładnie dezynfekujemy powierzchnię, by zapobiec rozwojowi mikroorganizmów.

Czyszczenie posadzek

Do czyszczenia posadzek wykorzystujemy najnowsze urządzenia sprzątające, które gwarantują 100% dokładność czyszczenia nawet w trudno dostępnych miejscach.

Mycie i polimeryzacja podłóg

W zakres czyszczenia podłóg poza myciem wchodzi również akrylowanie, które poprawia ich odporność na uszkodzenia oraz wilgoć i działa antypoślizgowo.

Inne prace porządkowe

W ramach współpracy możemy elastycznie dopasować zakres usług, rozbudowując je np. o sprzątanie klatek schodowych, czy specjalistyczną dezynfekcję stanowisk pracy.

Sprzątanie biur Wrocław - Cleanhub

Cleanhub to wrocławska firma oferująca profesjonalne usługi sprzątania i zajmująca się szeroko rozumianym dbaniem o czystość. W zakres naszej działalności wchodzi profesjonalne sprzątanie biur, galerii, klatek, hoteli, hal produkcyjno-magazynowych i całych osiedli.

Za cel naszych działań uznajemy pełną satysfakcję klienta, którą osiągamy poprzez profesjonalny serwis sprzątający realizujący swoje zadania zawsze na czas. Z Cleanhub masz pewność, że przestrzeń będzie tak czysta, że mucha nie siada.

Zachęcam do zapoznania z usługami firmy sprzątające Cleanhub. Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, oferujemy usługi sprzątania dopasowane do konkretnego miejsca, czasu realizacji oraz konkretnych wytycznych.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą

6 powodów, dla których warto wybrać wrocławską firmę sprzątającą Cleanhub

Profesjonalne usługi sprzątania biur

Kompleksowo wykonujemy usługi sprzątania biur, dbając o ciągły rozwój w nowe technologie, które pozwalają nam przy zachowaniu najwyższej jakości efektywnie wykonywać pracę.

Stale na posterunku

Jako firma sprzątająca świadczymy usługi doraźnego jak i stałego utrzymywania czystości w biurach.

Doświadczona załoga

Pracownicy firmy sprzątającej Cleanhub to załoga z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu wiemy, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami.

Profesjonalny sprzęt

W pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane i profesjonalne środki czystości w tym preparaty chemiczne i akcesoria, które maksymalizują efektywność sprzątania.

Sprzątanie biur w kryzysowych sytuacjach

Dbamy o to, by jak najszybciej zrealizować profesjonalne sprzątanie, nawet w sytuacjach kryzysowych np. nagłej interwencji elektryka, hydraulika.

Kompleksowe sprzątanie

Nasza firma działająca na terenie Wrocławia do każdej pracy podchodzi profesjonalnie. Niezależnie czy to proste mycie okien, czy dezynfekcja urządzeń biurowych.

Cennik

Stawka godzinowa za sprzątanie biura ustalana jest indywidualnie na podstawie 3 parametrów częstotliwości, metrażu i ogólnej powierzchni do sprzątania. Dokładny koszt sprzątania biura możesz określić na podstawie zaprezentowanej obok tabeli.

Częstotliwość

Powierzchnia do 300 m2

Powierzchnia od 300 m2

1 raz w tygodniu

1,40 – 8,00 zł/m2

1,80 – 5,00 zł/m2

2 razy w tygodniu

2,50 – 5,20 zł/m2

2,00 – 6,00 zł/m2

3 razy w tygodniu

3,60 – 4,30 zł/m2

3,00 – 7,00 zł/m2

4 razy w tygodniu

4,70 – 5,50 zł/m2

4,00 – 8,00 zł/m2

5 razy w tygodniu

5,80 – 6,50 zł/m2

5,00 – 10,00 zł/m2

Usługi dodatkowe

Cena

Pranie wykładzin

Od 13 zł/m2

Mycie okien

Od 20 do 30 zł / okno

Opinie klientów

Cleanhub to sprawdzona firma, która realizuje dla nas różne usługi sprzątające. To dla nas ważne, ponieważ nasza siedziba to biura, hale produkcyjne i magazyny, stąd szukaliśmy kogoś, kto się tego nie boi. Firma sprzątająca Cleanhub, to strzał w 10.

Agnieszka Lande

źródło: facebook

Polecam firmę Cleanhub, która realizuje dla nas usługi sprzątające obiektów. Wszystko czyste i zawsze realizowane na czas. Jakość usługi zawsze TOP!

Karol Walczak

źródło: Facebook

Ze szczerą chęcią mogę polecić usługi firmy Cleanhub, która realizuje dla nas kompleksowe usługi sprzątające. Zawsze przygotowani i otwarci na nowe wyzwania. Do wykonywanych prac nigdy nie miałem zastrzeżeń.

Łukasz Kowalski

źródło: Google Moja Firma

Zobacz nasze opinie (★★★★★) w
Logo Google Moja Firma
!

Szukasz firmy do sprzątania biur we Wrocławiu?

Nie czekaj dłużej i zadzwoń na nr