Baner sprzątanie biur

Oferta > Sprzątanie biur Wrocław

Sprzątanie biur Wrocław

Szukasz firmy, której możesz zlecić sprzątanie biur? Potrzebujesz fachowców, którzy znają się na swoim fachu i kompleksowo zajmą się pomieszczeniami służbowymi od zwyczajnego mycia, przez dezynfekcję, aż do dbania o zieleń? Oferujemy kompleksowe sprzątanie biur, zgodnie z maksymą “bo porządek w pracy musi być”. Zleć sprzątanie biur Cleanhub

Zamów sprzątanie

Sprzątanie biur - Co wchodzi w zakres usługi?

Zlecając sprzątanie powierzchni biurowych firmie Cleanhub zyskujesz pewność, że zajrzymy w każdy zakamarek w poszukiwaniu brudu, który skutecznie usuniemy. Poznaj zakres prac sprzątania.

Ikona okien

Mycie okien

Mycie okien to jeden z podstawowych elementów naszej usługi. W zakresie mycia dbamy o szyby, parapety, ramy okienne, rolety.

Ikona stanowisko komputerowe

Czyszczenie mebli i wyposażenia biurowego

W zakres prac wchodzi dokładne czyszczenie i dezynfekcja miejsc pracy oraz wyposażenia biura przy użyciu bezpiecznych środków czyszczących, które nie niszczą powierzchni.

Ikona dywan

Prawnie wykładzin i tapicerek

Do czyszczenia wykładzin i tapicerek używamy neutralnych środków, które ich nie niszczą i świetnie radzą sobie z rozpuszczaniem brudu, czy błota.

Ikona tulipan

Podlewanie kwiatów i dbanie o zieleń

W ramach utrzymania czystości dbamy również o zieleń obecną w biurach, a w tym podlewanie i pielęgnację kwiatów, doniczek, małych ogrodów.

Ikona WC

Sprzątanie, mycie i dezynfekcja sanitariatów

Nasze usługi możemy określić sprzątaniem specjalistycznym, ponieważ poza czyszczeniem, dokładnie dezynfekujemy powierzchnię, by zapobiec rozwojowi mikroorganizmów.

Ikona kafelki

Czyszczenie posadzek

Do czyszczenia posadzek wykorzystujemy najnowsze urządzenia sprzątające, które gwarantują 100% dokładność czyszczenia nawet w trudno dostępnych miejscach.

Ikona podłoga

Mycie i polimeryzacja podłóg

W zakres czyszczenia podłóg poza myciem wchodzi również akrylowanie, które poprawia ich odporność na uszkodzenia oraz wilgoć i działa antypoślizgowo.

Ikona odkurzacza

Inne prace porządkowe

W ramach współpracy możemy elastycznie dopasować zakres usług, rozbudowując je np. o sprzątanie klatek schodowych, czy specjalistyczną dezynfekcję stanowisk pracy.

Ekipa Cleanhub

Sprzątanie biur Wrocław - Cleanhub

Cleanhub to wrocławska firma oferująca profesjonalne usługi sprzątania i zajmująca się szeroko rozumianym dbaniem o czystość. W zakres naszej działalności wchodzi profesjonalne sprzątanie biur, galerii, klatek, hoteli, hal produkcyjno-magazynowych i całych osiedli.

Za cel naszych działań uznajemy pełną satysfakcję klienta, którą osiągamy poprzez profesjonalny serwis sprzątający realizujący swoje zadania zawsze na czas. Z Cleanhub masz pewność, że przestrzeń będzie tak czysta, że mucha nie siada.

Zachęcam do zapoznania z usługami firmy sprzątające Cleanhub. Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, oferujemy usługi sprzątania dopasowane do konkretnego miejsca, czasu realizacji oraz konkretnych wytycznych.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą

Podpis

6 powodów, dla których warto wybrać wrocławską firmę sprzątającą Cleanhub

Ikona środki czystości

Profesjonalne usługi sprzątania biur

Kompleksowo wykonujemy usługi sprzątania biur, dbając o ciągły rozwój w nowe technologie, które pozwalają nam przy zachowaniu najwyższej jakości efektywnie wykonywać pracę.

Ikona listy zadań

Stale na posterunku

Jako firma sprzątająca świadczymy usługi doraźnego jak i stałego utrzymywania czystości w biurach.

Ikona zespołu

Doświadczona załoga

Pracownicy firmy sprzątającej Cleanhub to załoga z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu wiemy, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami.

Ikona kosiarki

Profesjonalny sprzęt

W pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane i profesjonalne środki czystości w tym preparaty chemiczne i akcesoria, które maksymalizują efektywność sprzątania.

Ikona wykrzyknika

Sprzątanie biur w kryzysowych sytuacjach

Dbamy o to, by jak najszybciej zrealizować profesjonalne sprzątanie, nawet w sytuacjach kryzysowych np. nagłej interwencji elektryka, hydraulika.

Ikona bąbelków

Kompleksowe sprzątanie

Nasza firma działająca na terenie Wrocławia do każdej pracy podchodzi profesjonalnie. Niezależnie czy to proste mycie okien, czy dezynfekcja urządzeń biurowych.

Cennik

Stawka godzinowa za sprzątanie biura ustalana jest indywidualnie na podstawie 3 parametrów częstotliwości, metrażu i ogólnej powierzchni do sprzątania. Dokładny koszt sprzątania biura możesz określić na podstawie zaprezentowanej obok tabeli.

Częstotliwość

Powierzchnia do 300 m2

Powierzchnia od 300 m2

1 raz w tygodniu

1,40 – 8,00 zł/m2

1,80 – 5,00 zł/m2

2 razy w tygodniu

2,50 – 5,20 zł/m2

2,00 – 6,00 zł/m2

3 razy w tygodniu

3,60 – 4,30 zł/m2

3,00 – 7,00 zł/m2

4 razy w tygodniu

4,70 – 5,50 zł/m2

4,00 – 8,00 zł/m2

5 razy w tygodniu

5,80 – 6,50 zł/m2

5,00 – 10,00 zł/m2

Usługi dodatkowe

Cena

Pranie wykładzin

Od 13 zł/m2

Mycie okien

Od 20 do 30 zł / okno

Tło gradient z wieżowcami

Sprzątanie biur dopasowane do potrzeb

Do zakresu sprzątania biur nie zalicza się jedynie dbanie o czystość. Choć z pozoru sprzątanie wydaje się mieć jeden cel, to w rzeczywistości to coś więcej. W Cleanhub doskonale rozumiemy, że odkurzenie dywanów, starcie kurzów i umycie okien to tylko ułamek korzyści, jakie możemy zaoferować.

Dlatego oferujemy sprzątanie biur kompleksowe tzn. dopasowane do potrzeb Twojej firmy, w tym:

 • Uwzględniamy godziny pracy biura, by wykonać swoją pracę, wtedy gdy w biurze nie ma pracowników, by im nie przeszkadzać.
 • Stawka godzinowa, metrażowa dopasowana jest do powierzchni biura, zatem płacisz tylko za to, ile pracy faktycznie zostanie zrealizowane.
 • Specjalizujemy się w sprzątaniu obiektów biurowych, stąd masz pewność, że mamy doświadczenie, które mogą potwierdzić współpracujące z nami firmy.
 • Do zakresu sprzątania możemy podejść elastycznie tzn. potrzebujesz regularnego sprzątania całego biura – nie ma problemu? Wybierasz konkretny dzień sprzątania, ponieważ w biurze mało kto bywa – również nie ma problemu.
 • Zakres obowiązków zawsze dopasowywany jest do potrzeb firmy. W zakresie prac wykonywanych w Twoim biurze możemy uwzględnić nie tylko dbanie o czystość wewnątrz, ale również sprzątanie klatek schodowych, aneksów kuchennych, usług porządkowych na terenie firmy.
 • Usługi utrzymania czystości zawsze realizujemy w dobrej wierze. W sprzątaniu biur korzystamy wyłącznie z bezpiecznych środków czystości, które dają gwarancję, że akcesoria biurowe nie zostaną zniszczone.
 • Do wyceny sprzątania biur nie dodajemy dodatkowych opłat. Propozycja sprzątania biur zawsze jest klarowna i zgodna z wymiarem czasu pracy poświęconym na realizację zadań zawartych w umowie.
Zdjęcie w tle kalulatora sprzątania biur

Kalkulator sprzątania biur

Potrzebujesz szybko poznać orientacyjny koszt sprzątania Twojego biura przez naszą firmę? W tym celu przygotowaliśmy specjalny kalkulator. Pamiętaj, że wycena jest tylko orientacyjna. Dokładną, faktyczną wycenę otrzymasz po skontaktowaniu się z nami.

Opinie klientów

Rzetelna firma i zaangażowany właściciel. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecam

Awatar użytkownika
Robert Senczek

źródło: Google Moja Firma

Świetna współpraca, solidna firma od niecodziennych zadań. Polecam serdecznie 🙂

Awatar użytkownika
Modern Art & Design

źródło: Google Moja Firma

Profesjonalna firma sprzątająca i bardzo miła obsługa. Korzystamy z ich usług już od jakiegoś czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni, szczerze polecam.

Awatar użytkownika
Maksym Gorczyca

źródło: Google Moja Firma

Zobacz nasze opinie (★★★★★) w
Logo Google Moja Firma
!

Zalety regularnego sprzątania biur

Niezależnie czy mowa o sprzątaniu domu czy biura – czystość to gwarancja higienicznych, bezpiecznych i ergonomicznych warunków dla domowników i pracowników.

Dwie kobiety sprzątają biuro

Poznaj wszystkie zalety “czystego miejsca pracy”:

Ikona check

Zwiększa efektywność: Czyste i uporządkowane miejsce pracy sprzyja skoncentrowaniu i efektywności. Brak rozpraszającego bałaganu pomaga skupić się na wykonywanych zadaniach i zwiększa produktywność.

Ikona check

Poprawia zdrowie i bezpieczeństwo: Czyste biuro zapewnia zdrowsze środowisko pracy. Regularne sprzątanie eliminuje zanieczyszczenia powietrza, takie jak kurz, pyłki czy roztocza, które mogą wywoływać alergie lub problemy oddechowe. Ponadto, utrzymanie porządku zmniejsza ryzyko wypadków, takich jak poślizgnięcia na nieodpowiednio wyczyszczonej podłodze.

Ikona check

Podnosi morale pracowników: Pracownicy, którzy pracują w czystym i schludnym biurze, zazwyczaj odczuwają większe zadowolenie ze swojej pracy. Estetyczne i przyjemne środowisko sprzyja pozytywnemu nastawieniu, a także może wpływać na wydajność i motywację.

Ikona check

Wspiera profesjonalny wizerunek firmy: Czyste biuro to znak profesjonalizmu i dbałości o szczegóły. Klienci i partnerzy biznesowi, którzy odwiedzają czyste i zadbane biuro, mogą odczuwać większe zaufanie i pozytywne wrażenie wobec firmy.

Ikona check

Ułatwia organizację: Porządek w biurze ułatwia znalezienie potrzebnych dokumentów, narzędzi i materiałów. Pracownicy mogą być bardziej zorganizowani i efektywniejsi, gdy wszystko jest na swoim miejscu.

Ikona check

Poprawia koncentrację i redukuje stres: Czyste miejsce pracy pozbawione rozproszeń pomaga skupić uwagę na bieżących zadaniach. Brak niepotrzebnego bałaganu może również zmniejszać stres i uczucie przytłoczenia.

Sprzątanie powierzchni biurowych - Porady ekspertów

Specjalnie na potrzeby właścicieli firm i pracowników biurowych przygotowaliśmy kilka poradników, które pomogą zaplanować sprzątanie biur:

Sprzątanie biur Wrocław - sprawdź, gdzie działamy

Sprzątanie biur oferujemy na terenie całego Wrocławia oraz w promieniu 25 km od miasta, czyli na terenie dzielnic i miejscowości takich jak:

 • Leśnica
 • Przedmieście 
 • Ostrów Tumski
 • Lipa Piotrowska
 • Brochów
 • Maślice
 • Nadodrze
 • Jagodno
 • Nowy Dwór
 • Karłowice
 • Strachowice
 • Stabłowice
 • Ołbin
 • Muchobór Wielki
 • Sępolno
 • Popowice
 • Ołtaszyn
 • Różanka
 • Sołtysowice
 • Swojczyce
 • Klecina
 • Księże Małe
 • Gądów Mały
 • Szczepin
 • Muchobór Mały
 • Grabiszyn
 • Jerzmanowo
 • Kuźniki
 • Borek
 • Kleczków
 • Pilczyce
 • Bartoszewice
 • Osobowice
 • Marszowice
 • Tarnogaj
 • Zakrzów
 • Złotniki
 • Opatowice
 • Pawłowice
 • Biskupin
 • Karłowice-Różanka
 • Polanowice
 • Oporów
 • Gaj
 • Psie Pole
 • Rakowiec
 • Południe
 • Zalesie
 • Zgorzelisko
 • Oleśnica
 • Smardzów
 • Nieciszów
 • Ligota Wielka
 • Smolna
 • Zbytowa
 • Ligota Mała
 • Krzeczyn
 • Chrząstawa Mała
 • Nadolice Wielkie
 • Dobrzykowice
 • Kamieniec Wrocławski
 • Gajków
 • Czernica
 • Miłoszyce
 • Jelcz-Laskowice
 • Chwałowice
 • Kopalina
 • Groblice
 • Siechnice
 • Radwanice
 • Wilczyce
 • Kiełczów
 • Żerniki
 • Długołęka
 • Domaszczyn
 • Szczodre
 • Byków
 • Borowa
 • Smardzów
 • Łozina
 • Godzieszowa
 • Wisznia Mała
 • Ligota Piękna
 • Kryniczno
 • Pęgów
 • Uraz
 • Księginice
 • Brzezinka Średzka
 • Brzezina Wilkszyn
 • Miękinia
 • Szczepanów
 • Juszczyn
 • Środa Śląska
 • Chwalimierz
 • Rakoszyce
 • Ramułtowice
 • Wojszyce
 • Bogdaszowice
 • Wszemiłowice
 • Kąty Wrocławskie
 • Piotrowice
 • Smolec
 • Krzeptów
 • Lutynia
 • Krępice
 • Błonie
 • Gniechowice
 • Mirosławice
 • Żerniki Małe
 • Domasław
 • Wierzbice
 • Cieszyce
 • Jaksonów
 • Bielany Wrocławskie
 • Iwiny
 • Żórawina
 • Polakowice
 • Stary Śleszów
 • Gostkowice
 • Polwica
Baner panorama Wrocławia

Szukasz firmy do sprzątania biur we Wrocławiu?

Nie czekaj dłużej i zadzwoń na nr