Oferta > Sprzątanie biur Wrocław

Sprzątanie hal Wrocław

Szukasz firmy, której możesz zlecić sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych? Potrzebujesz fachowców, którzy wiedzą, na czym polega sprzątanie obiektów przemysłowych, co wiąże się z dokładnością i użyciem specjalistycznych rozwiązań? Zleć to nam Cleanhub. Kompleksowe sprzątanie hal produkcyjnych i magazynowych to dla nas czysta przyjemność.

Zamów sprzątanie

Sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów - Co wchodzi w zakres usługi?

Zlecając czyszczenie hal produkcyjnych i magazynowych firmie Cleanhub zyskujesz pewność, że pracę wykonamy zgodnie z zachowaniem odpowiednich standardów higieny oraz BHP.

Czyszczenie konstrukcji, sufitów, linii produkcyjnych

Odkurzamy, myjemy i czyścimy sufity, konstrukcje podsufitowe oraz linie produkcyjne. Pracujemy, wykorzystując specjalistyczny sprzęt i zachowując standardy BHP.

Czyszczenie ścian hal magazynowych i produkcyjnych

W ramach świadczonych usług odkurzamy, myjemy i odtłuszczamy ściany w magazynach, zgodnie z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Sprzątanie magazynów w tym regałów

W ramach sprzątania obiektów przemysłowych dokładnie czyścimy miejsca odkładcze, blaty, platformy, poprzeczki i czoła regałów.

Oświetlenie hal produkcyjnych

Czyścimy również przeszklenia na hali i magazynie, fasady, świetliki dachowe, oraz wszystkie elementy oświetlenia.

Sprzątanie infrastruktury hal produkcyjnych i magazynowych

Czyścimy całą infrastrukturę magazynu, w tym: korytka kablowe, szachty prądowe, rury, wentylację, kratki wentylacyjne, wyciągi powietrzne i inne elementy i ważne elementy.

Doczyszczanie powierzchni hal produkcyjnych wraz z impregnacją

Mycie posadzek to nie wszystko. W ramach współpracy usuwamy plamy, doczyszczamy posadzkę, impregnujemy oraz, w razie potrzeby, usuwamy i malujemy oznaczenia poziome.

Dezynfekcja powierzchni hal produkcyjnych i magazynowych

Kompleksowe czyszczenie hal nie obejdzie się bez dokładnej dezynfekcji, którą również możemy przeprowadzić.

Inne usługi

Zakres świadczonych usług zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, zatem współpraca może być poszerzona o zadanie czy zlecenia dodatkowe.

Czyszczenie hal produkcyjnych - Cleanhub

Cleanhub to wrocławska firma oferująca profesjonalne usługi sprzątania i zajmująca się szeroko rozumianym dbaniem o czystość. W zakres naszej działalności wchodzi profesjonalne sprzątanie biur, galerii, klatek, hoteli, hal produkcyjno-magazynowych i całych osiedli.

Za cel naszych działań uznajemy pełną satysfakcję klienta, którą osiągamy poprzez profesjonalny serwis sprzątający realizujący swoje zadania zawsze na czas. Z Cleanhub masz pewność, że przestrzeń będzie tak czysta, że mucha nie siada.

Zachęcam do zapoznania z usługami firmy sprzątające Cleanhub. Wychodząc naprzeciw potrzeb klientów, oferujemy usługi sprzątania dopasowane do konkretnego miejsca, czasu realizacji oraz konkretnych wytycznych.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą

6 powodów, dla których warto wybrać wrocławską firmę sprzątającą Cleanhub

Profesjonalne sprzątanie hal magazynowych

Kompleksowo wykonujemy usługi czyszczenia hal przemysłowych, dbając o ciągły rozwój w nowe technologie, które pozwalają nam efektywniej wykonywać pracę.

Stale na posterunku

Świadczymy usługi sprzątania hal przemysłowych jednorazowo jak i w ramach stałego utrzymywania czystości obiektów.

Doświadczona załoga

Pracownicy firmy sprzątającej Cleanhub to załoga z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu wiemy, jak kompleksowo i zgodnie ze standardami bezpieczeństwa wykonać usługi.

Profesjonalny sprzęt

W pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane i profesjonalne środki czystości w tym preparaty chemiczne i akcesoria, które maksymalizują efektywność sprzątania.

Sprzątanie hal w kryzysowych sytuacjach

Dbamy o to, by jak najszybciej zrealizować profesjonalne sprzątanie obiektów przemysłowych, nawet w sytuacjach kryzysowych np. nagłej interwencji elektryka, hydraulika.

Kompleksowe sprzątanie

Nasza firma działająca na terenie Wrocławia do każdej pracy podchodzi profesjonalnie. Niezależnie czy to proste mycie okien, czy dezynfekcja powierzchni roboczej hali

Opinie klientów

Cleanhub to sprawdzona firma, która realizuje dla nas różne usługi sprzątające. To dla nas ważne, ponieważ nasza siedziba to biura, hale produkcyjne i magazyny, stąd szukaliśmy kogoś, kto się tego nie boi. Firma sprzątająca Cleanhub, to strzał w 10.

Agnieszka Lande

źródło: facebook

Polecam firmę Cleanhub, która realizuje dla nas usługi sprzątające obiektów. Wszystko czyste i zawsze realizowane na czas. Jakość usługi zawsze TOP!

Karol Walczak

źródło: Facebook

Ze szczerą chęcią mogę polecić usługi firmy Cleanhub, która realizuje dla nas kompleksowe usługi sprzątające. Zawsze przygotowani i otwarci na nowe wyzwania. Do wykonywanych prac nigdy nie miałem zastrzeżeń.

Łukasz Kowalski

źródło: Google Moja Firma

Zobacz nasze opinie (★★★★★) w
Logo Google Moja Firma
!

Szukasz firmy oferującej sprzątanie hal we Wrocławiu?

Nie czekaj dłużej i zadzwoń na nr